Přidat do oblíbených Nastavit jako homepage

hodnota nákupu s DPH:

0,- Kč
Nabídka produktů
Platební metody

Co nabízíme

1. OBCHOD WWW.MOBILYODALESE.CZ

2. PROČ TU NAKUPOVAT?

1. OBCHOD  WWW.MOBILYODALESE.CZ

Náš internetový obchod www.mobilyodalese.cz je zaměřený především na prodej nových a použitých mobilních telefonů, související elektroniky a příslušenství s tím spojeným. Pole prodeje mobilních telefonů dosahují v ČR jedny z předních příček společně s další elektronikou a také výrobci těchto zařízení neustále toto pole orají a sázejí nové a lepší kousky na trh. Proto se naše společnost rozhodla oddělit od sítě kamenných poboček a zřídit si vlastní internetový obchod, který bude pružně reagovat na rozmachy trhu a nabízíme Vám tak možnosti nákupu nejnovějších, ale  i starších modelů za ty nejlepší ceny prostřednictvím internetu, ale z jistou oporou kamenných poboček, nejmodernějších možností dodávek, ale co je důležité, také servisem tohoto zboží. Databáze zboží se bude neustále rozšiřovat a proto se pohodlně usaďte ke svému počítači a račte vstoupit do světa toho nejlepšího z mobilních telefonů.

Mobily od Aleše


2. PROČ TU NAKUPOVAT?

Nakupování na tomto webu se budeme snažit udělat vždy o něco výhodnější, než v obchodech ostatních. Výhodou sledování webu budou především množstevně omezené nákupy, které se zde mohou objevit v průběhu dne a za několik hodin zase zmizet. Kompletní přehled zboží včetně souvisejícího příslušenství, ty nejnovější modely v předobjednávkách a spousty dalšího. Mimo jiné je samozřejmostí cenová zvýhodněnost oproti nákupu na kamenném obchodě, ale v případě objednávky přes webové rozhraní a využití služby Pick Up In Store dostanete objednané zboží za cenu uvedenou na internetu.


Nejprodávanější
Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat

ICQ: 314-490-590 | E-MAIL: infomobily@seznam.cz | TEL: +420608781353 | PÍSEK: 382210092 | TÁBOR:381253448 | BLATNÁ:775983006 | TŘEBOŇ:778072182