Přidat do oblíbených Nastavit jako homepage

hodnota nákupu s DPH:

0,- Kč
Nabídka produktů
Platební metody

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

1. UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY

2. OBJEDNÁVKA

3. ZBOŽÍ

4. EXPEDIČNÍ LHŮTY

5. MOŽNOSTI DODÁVKY

6. ODBĚRNÍ MÍSTA (PICKUP in store) 

 

1. UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY

Nabídka zboží v rámci našeho internetového obchodu je prezentací námi nabízeného a prodávaného zboží, a sama o sobě není návrhem na uzavření kupní smlouvy. Návrhem na uzavření kupní smlouvy je až řádně vyplněná objednávka zákazníka (kupujícího).

Po přijetí Vaší objednávky Vám bude obratem odesláno Emailem potvrzení o jejím přijetí. Toto potvrzení o přijetí Vaší objednávky je však pouze informativního charakteru a není akceptací (přijetím) Vašeho návrhu na uzavření kupní smlouvy.

Samotná kupní smlouva je pak uzavřena momentem doručení závazného souhlasu prodávajícího kupujícímu (zákazníkovi) s tímto jeho návrhem, kdy za přijetí návrhu na uzavření kupní smlouvy je považováno doručení potvrzení prodávajícího kupujícímu (zákazníkovi) o skutečnosti, že objednané zboží je připraveno k vyzvednutí v naší provozovně, popřípadě že zboží bylo vypraveno k expedici (odeslání). Od tohoto momentu mezi kupujícím a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti.

Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy, které neupravují tyto obchodní podmínky, občanským zákoníkem (č. 89/2012 Sb. v platném znění) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb., v platném znění). Je-li smluvní stranou - kupujícím - podnikatel (osoba, která nakupuje výrobky či užívá služby za účelem svého podnikání s těmito výrobky nebo službami), řídí se vztahy, které neupravují tyto obchodní podmínky a které se vztahují na podnikatele, obchodním zákoníkem, č. 90/2012 Sb., v platném znění.

 

2. OBJEDNÁVKA

Jak uskutečnit objednávku pro neregistrovaného nebo registrovaného zákazníka naleznete v sekci jak nakupovat.  Objednávky nad částku 10 000,- Kč jsou také telefonicky ověřovány, aby nedošlo k případnému falešnému objednáni na Vaši adresu. V případě, že jste registrovaným zákazníkem, je možné stav Vaší objednávky sledovat.

Zrušení objednávky
V případě, ze budete mít z jakýchkoliv důvodů zájem o stornovaní vaší objednávky, můžete nás s tím požadavkem kontaktovat na adrese infomobily@seznam.cz nebo telefonicky na čísle +420608781353. V případě, že bude objednávka zrušena z naší strany, budete na tuto skutečnost upozorněn emailovou zprávou, na adresu, která je zadána ve vaší registraci.

Vrácení peněz v případě odstoupení od smlouvy
V případě, že se rozhodnete z jakéhokoliv důvodu odstoupit od smlouvy a stornujete objednávku, kterou jste již zaplatili, nebo v případě, že Vámi objednané a zaplacené zboží nejsme schopni z nějakého důvodu zajistit, bude vám zaplacená částka bezodkladně převedena v plné výši zpět na účet, ze kterého byla poslána. Pokud se jedná o vrácení zboží ve lhůtě 14 dní, řídí se toto vrácení dle pravidel uvedených v sekci záruka a reklamace. Lhůta 14 dní na vrácení zboží se nevztahuje na zboží vyzvednuté v jakémkoli z kamenných obchodů.

Dokumenty vztahující se k objednávce
Veškeré dokumenty a doklady vztahující se k vámi objednanému zboží Vám budou předány společně s dodaným zbožím, tedy buď při osobním odběru zboží nebo při předání zboží při doručení poštou nebo doručovatelskou společnosti. V každé zásilce bude přiložena rekapitulace objednávky, kterou si uschovejte pro případ reklamace. Součástí dodávky je i nevyplněný záruční list. Jak pracovat se záručním listem naleznete v sekci záruka a reklamace.

 

3. ZBOŽÍ

Ceny produktů
Uvedené ceny na stránkách jsou koncové, včetně DPH (na daňovém dokladu je uvedena cena telefonu a DPH 21%).

Cena zboží
Všechny zde uvedené ceny jsou včetně DPH, jsou to ceny koncové pro koncové zákazníky a jsou platné v plné míře v momentě uskutečnění objednávky. Právo na změnu cen si vyhrazujeme. Při případné změně bude zákazník upozorněn na tuto změnu.

Barevná shoda produktů
Barevné varianty produktů zobrazených na přiložených obrazcích jsou pouze informativního charakteru a nemusí se plně shodovat se skutečně dodávanými barevnými variantami produktů. Výjimku tvoří produkty u kterých je barva specifikována přímo v názvu produktu, případně při ručním výběru a dále pak zboží u kterého je požadovaná barva specifikována zákazníkem přímo v poznámce objednávky. Dodávané produkty mohou být označeny logem či customizovány ("upraveny k obrazu svému") softwarem operátora.

 

4. EXPEDIČNÍ LHŮTY

Expedice vaší objednávky je doba, za kterou bude z naší expedice předáno přepravci vámi objednané zboží. Následuje již dodací lhůta, teda doba, za kterou Vám přepravce přiveze Vámi vybrané zboží. Při ukončování objednávky budete dotázáni jakou formou si přejete dodat vybrané zboží. Expediční lhůty - vyskladnění telefonu:

 

<24 HODIN

 Při stavu zboží skladem je ještě týž den.

>24 HODIN

  Při stavu zboží mimo sklad je lhůta do 24 hodin od vytvoření objednávky.

NEZNÁMÁ

  Při stavu zboží vyprodáno. O naskladnění a expedici budete informováni.

PŘEDOBJEDNÁVKA

 Jedná se o připravované zboží na trh. Konkrétní info o dodání bude uvedeno u zboží.

 

POZOR! Uváděný počet dní expediční lhůty je kalkulován podle pracovních dní! Pokud tedy doba pro expediční lhůtu v sobě zahrnuje i víkend, je nutné připočítat k této lhůtě další 2 dny.

 

U všech expedičních lhůt muže dojít k časovému posunu, v případě, ze dojde k výprodeji skladových zásob. V uvedeném případě vám budeme informovat na vaši emailovou adresu a bude možné si dohodnout individuální vyřízení vaší objednávky. V případě produktu, které maji neznámou expediční lhůtu, je možné nás kontaktovat také telefonicky na čísle +420608781353 nebo emailem na infomobily@seznam.cz

V případě, že Vámi požadované zboží nebude vyexpedováno podle stanovených expedičních lhůt, budete na tuto skutečnost ihned upozorněn informačním emailem, ve kterém Vám bude také navrhnuto náhradní řešení vaší objednávky.

 

5. MOŽNOSTI DODÁVKY

Česká pošta
Doručování zásilek Českou poštou je všem zákazníkům dobře známé, nevýhodou bývá někdy delší dodací termín. Pokud vás poštovní doručovatel nezastihne na místě doručení na první pokus, zůstane zásilka uložena na vaší dodací poště.
Poštovné činí 160,- Kč.

 

 

PickUp in Store = Osobní odběr na pobočce
Tato kombinace dodání je ideální pro zákazníky, kteří bydlí v místech našich obchodních poboček kamenných krámů. Takto si lze konkrétní zboží vyzvednout přímo na pobočce a nebo si nechat dovézt zboží přímo na vybranou pobočku a vyzvednout na místě.  Níže uvádíme místa k osobním odběrům.

 

 

6. ODBĚRNÍ MÍSTA (PICKUP in store/osobní odběr na pobočce)

 

PÍSEK
Kompletní sortiment zboží z internetového obchodu naleznete také v místě kamenné obchodu na adrese:

PÍSEK

Heydukova 164, 39701, Písek

PO-PÁ: 8:30-17:00
SO: 8:30-12:00
Odp. osoba: Petra Pavlíčková

Tel: 382210092 GSM: 606543573

 

TÁBOR

Tř. 9. května 2886, 39002, Tábor
OD DVOŘÁK

PO-PÁ: 8:30-12:15  12:45-17:00
SO: 9:00-12:00
Odp. osoba: Hana Nováková

 Tel: 381253448 GSM: 775938110

BLATNÁ

 

Tř. J.P.Koubka 43, 38801, Blatná

PO-PÁ 8:30-12:30  13:00-17:00

SO 8:30-12:00

Odp. osoba: Martin Michálek

 

Upozornění: v jiných hodinách není z technických důvodů odběr zboží možný.

Objednávky z předchozího pracovního dne je možné odebírat až po 12. hodině dne následujícího. Pokud jste si zvolili jako způsob doručení osobní odběr, budete vyzváni e-mailem k odebrání, jakmile bude zboží, které jste si objednali, připraveno k převzetí. U osobního odběru je možná pouze platba v hotovosti (neakceptujeme platební karty). Komunikaci s pracovníky osobních odběrů také usnadní, budete-li znát číslo vaší objednávky.

TIP: Vytiskněte si e-mail s potvrzením objednávky k převzetí a předejte ho pracovníkovi v odběrním místě. Usnadníte nám vyhledání a identifikaci vaší zakázky. Děkujeme! 


Nejprodávanější
Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat

ICQ: 314-490-590 | E-MAIL: infomobily@seznam.cz | TEL: +420608781353 | PÍSEK: 382210092 | TÁBOR:381253448 | BLATNÁ:775983006 | TŘEBOŇ:778072182